Walne Zgromadzenie Członków

Szanowni Państwo,

chciałbym zaprosić Państwa na Walne Zgromadzenie Członków naszej organizacji, które odbędzie się w siedzibie firmy Inter Cars w Kajetanach, przy ul. Klonowej 49 dnia 26 czerwca 2018 r. o godzinie 11 w pierwszym i o 11.15 w drugim terminie.

Szkolenia e-learningowe

Z przyjemnością prezentujemy szkolenia e-learningowe z zakresu obsługi klienta dla warsztatów samochodowych, opracowane w ramach projektu zatytułowanego: ,,Rozwój kompetencji mechaników osobowych pojazdów samochodowych z zakresu profesjonalnej obsługi klienta jako element wzrostu konkurencyjności na lokalnym rynku usług’’ finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Erasmus Plus.

Treścią szkoleń są najważniejsze zasady i najnowsze trendy z zakresu obsługi klienta w warsztacie samochodowym. Pokazują jak ważny jest wygląd serwisu, jego organizacja i promocja. Doradzają  w jaki sposób  zachęcać  właścicieli aut do ich pozostawienia w celu naprawy oraz jak,  dzięki wprowadzeniu małych zmian, zwiększać swoją przewagę konkurencyjną.  Autorami są eksperci Inter Cars z Polski, Litwy i Łotwy, a za wyprodukowanie i rozwiązania e-learningowe odpowiada firma GroMar.

Obejrzyj film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=ri6hI12FZz8&feature=youtu.be.

Szkolenia w językach: polskim, litewskim, łotewskim i angielskim są dostępne nieodpłatnie na platformie e-learningowej https://e-learning.intercars.eu/ . By włączyć potrzebną wersję językową wystarczy kliknąć na jedną z czterech flag. Szkolenie można zrealizować od początku do końca lub podzielić na dogodne części. Interesujące fragmenty można powtarzać wielokrotnie. Od grudnia 2017 na będą również dostępne na stronie internetowej Programu Erasmus+